Tíz hasznos statisztika a West Ham-Manchester City bajnokihoz

10. A Manchester City ebben a szezonban már összesen nyolc gólt rúgott a West Hamnek (3-1 a Premier League-ben és 5-0 az FA Kupában). Vajon most is legalább három gólt szerez majd a vendégcsapat? 2.45.

9. Ha nyer a City, akkor ez lesz a harmadik "oda-vissza győzelme" a West Ham ellen az elmúlt hat szezon során. A vendéggyőzelemre elég nagy esély van 1.55.

8. Raheem Sterling duplázott a két csapat augusztusi meccsén, de azóta összesen csak öt gólt szerzett 3.30.

Manchester City-West Ham 5-0 (FA Kupa 2016/17)

7. Egyedül Michail Antonio tudott gólt szerezni ebben a szezonban a City ellen. Akkor igen jó formában volt a West Ham játékosa, azóta viszont 20 meccsen csak háromszor volt eredményes 4.40.

6. A West Ham előzőleg két bajnokit megnyert, ez lehet zsinórban a harmadik 6.15.

5. Az iksz ritka vendég a két együttes egymás elleni meccsén. A legutóbbi 19 mérkőzés során csak egyszer született döntetlen 4.60.

4. Karácsony óta a City csak három tétmeccset hozott le kapott gól nélkül, viszont minden olyan mérkőzést megnyert, ahol csak egyszer kapitulált a védelme. Egy gól simán benne van a hazaiak játékában 1.44.

3. Leroy Sane két gólnál jár jelenleg a City színeiben és nem járunk rosszul, ha megszerzi a harmadikat 3.00

2. A West Hamnak ebben a szezonban nem megy a manchesteri klubok ellen (0-1-4). Már csak ezért is van ilyen magas odds az X2-re 2.60.

1. Mindkét együttes játékosai sok lapot kaptak eddig. A West Ham 48 sárgánál és három pirosnál, míg a City 44 sárga lapnál és 4 piros kártyánál jár. Nem volna hát meglepő, ha a lapok száma 4,5 felett volna 2.23.