Tíz hasznos statisztika a Tottenham-Sheffield United meccshez

10. A Tottenham és a Sheffield United utoljára 2007 februárjában játszott egymással, akkor 2-1-re nyert a Sheffield. Egy ilyen eredmény most busásan megtérülne 23.00.

9. Az volt a Sheffield United negyedik győzelme nyolc, Tottenham ellen lejátszott meccs alatt. Most igen magas odds van a vendégsikerre 8.50.

8. A két csapat eddig összesen kétszer került egymással szembe a Ligakupában és mindkét meccset a Spurs nyerte — egy 2-1-es győzelem 1971-ben és 2-0-s 1990-ben. Most is a hazai csapatnak áll a zászló 1.34

7. A hazai gárda rendre két gólt szerzett legutóbbi hat, Sheffield Uinted elleni meccsén. Talán ezért sincs olyan magas szorzó arra, hogy a Spurs 1,5 gól felett termel majd 1.42.

Tottenham-Sheffield United 2-0 (2006. augusztus)

6. A Spurs legutóbbi 10 meccséből csupán egyet veszített el és hazai pályán november óta veretlen. Ezért is mérik olyan drágán az X2-őt 3.30.

5. Eközben a Sheffield United négyszer is 1-1-es döntetlent játszott legutóbbi 11 meccsén. Egy újabb 1-1 nekünk sem jönne rosszul 9.00.

4. A United nem is olyan régen már eltüntetett az útból egy PL cspatot: a QPR-t 3-0-ra verték az FA-kupában. Eddig mindhárom londoni meccsüket megnyerték a szezonban, nem is annyira elképzelhetetlen, hogy 1-0-ra behúzzák ezt a meccset 20.00

3. A Sheffield United soha nem nyert Ligakupát és az FA-kupát is 1925-ben nyerték meg utoljára. Sokat hozna a konyhára, ha most megnyernék ezt a sorozatot 26.00.

2. Christian Eriksen nyolc gólt rúgott eddig a Spurs színeiben; hétvégén pedig a Sunderland ellen az utolsó percekben szerzett győztes találatot. Duplája most 12.00-szeres pénzt ér.

1. A vendégek ügyeletes gólvágója, Marc McNulty eddig hatot rúgott a másodban plusz négyet a kupákban. Újabb gólja ötszörösen térül meg 5.00.