Tíz hasznos statisztika a Tottenham-Leicester FA kupa meccshez

10. A Tottenham Hotspur kilenc, Leicester City elleni kupameccséből hatot megnyert. A hazai csapat számít favoritnak 1.55.

9. A maradék három mérkőzést a Leicester nyerte. Összejöhet a negyedik? 6.45

8. A Leicester az előző szezonban a negyedik fordulóban búcsúztatta a Tottenhamet. Akkor a Spurs 2-1-re kikapott hazai pályán, most egy ugyanilyen arányú vereség esetén elég szép pénz ütné a markunkat 22.00.

7. A két csapat kupapárharcai során még soha nem volt szükség újrajátszásra. Remek odds van a döntetlenhez 4.15.

6. A Leicester legutóbbi két meccse 0-0-s döntetlennel ért véget, de akár a harmadik is gól nélküli döntetlent hozhat 13.00.

5. Claudio Ranieri fiai a legutóbbi három tétmeccsükön nem voltak eredményesek. Lehet, hogy kapott gól nélkül nyer majd a Tottenham? 2.75

4. A két csapat már játszott egymással ebben a szezonban, az a mérkőzés 1-1-es döntetlennel ért véget 9.00.

3. A Spurs legutóbbi kilenc, hazai FA kupa meccséből nyolcat megnyert, az egyetlen vereség pont a Leicester ellen történt. Bosszút áll a Tottenham? 2.45

2. A vendégek legutóbbi 17 kupameccséből csak egy alakult úgy, hogy ne szerzett volna gólt a Leicester (0-0 a Nottingham Forest ellen még 2012-ben). Ettől még nem vennénk mérget arra, hogy mindkét félidőben gólt rúgnak majd 6.50.

1. Dele Alli már öt gólnál jár a Spurs színeiben - ebből egyet a Leicesternek lőtt. Most is eredményes lesz? 3.10