Döntetlent hoz a hétfő esti rangadó?

Napoli - Milan

Ebben a szezonban először fordult elő, hogy a Napoli két egymást követő tétmeccsen kikapott – előbb a Juventus otthonában veszítettek, majd aztán jött a Villareal elleni Európa Liga meccs idegenben, ahol szintén egy góllal maradtak alul. Mindkét vereség akár a szerencsétlenség számlájára is írható, hiszen a mérkőzések utolsó perceiben kapták azt az egy-egy gólt. Ugyanakkor ez a két vereség azt a kérdést is fölveti, hogy vajon miért nem tudott erős ellenfelekkel szemben gólt szerezni kétszer kilencven perc alatt a Napoli?

Alighanem Gonzalo Higuaín és Lorenzo Insigne is kezdni fog hétfő este, de ettől ez még nem lesz egy egyszerű menet a hazai csapat számára. A Milan ugyanis elég jó formában van, legutóbbi hat meccsén 14 pontot szerzett. Azt is tegyük hozzá, hogy mióta októberben csúnyán kikaptak a Napolitól (0-4 Milánóban), azóta csak két tétmeccset veszítettek el Mihajlovicsék.

Tipp: Döntetlen - 4.10