FA Community Shield: 10 hasznos statisztika az Arsenal-Manchester City meccshez

10. A Manchester City négy év alatt harmadszor játszik szuperkupa döntőt: kétszer nyerték meg a bajnokságot, egyszer pedig az FA Kupát. A bajnok City szuperkupa győzelme több, mint másfélszeres pénzt fizet 1.62.

9. Az Arsenal 2005 óta most először játszik a szuperkupáért. 2.20-as szorzója van az Ágyúsok kupagyőzelmének.

8. Az Ágyúsok legutóbbi nyolc City elleni meccsükből csupán egyet tudtak megnyerni. Manuel Pellegrini fiainak esetleges győzelme a rendes játékidőben 2.15-szeres szorzón pörög.

7. Az egyszem Arsenal győzelem (1-0) még a 2011/2012-es szezonban történt, egy Premier League meccsen . Ha Wengerék most 1-0-ra nyernének, az igen szép pénzt hozna a konyhára12.00.

6. A két csapat legutóbbi egymás elleni meccse 1-1-es döntetlent hozott az Emirates stadionban. 7.00-szeres pénzt ér, ha most is 1-1 lesz rendes játékidőben.

5. Ezt az 1-1-es ikszet megelőzően a City 6-3-ra végezte ki az Etihad stadionban az Arsenalt egy bajnokin. Ha a bajnoki címvédő City most is mindkét félidőben gólt szerez, az majd' háromszorosan térül meg 2.95.

4. A két csapat egymás elleni meccseiből (33) mindössze öt mérkőzés végződött döntetlennel. 3.50-szeres szorzója van annak, ha hosszabbításra kerül sor.

3. Bacary Sagna 213 meccsen 4 gólt rúgott az Arsenal színeiben. 21.00-szeres szorzón pörög, ha a hátvéd betalál volt csapata ellen.

2. Yaya Toure 24 gólig jutott az előző szezonban. 8.00-szoros pénzt ér, ha a City középpályása kezdi meg a gólgyártást.

1. Alexis Sanchez 21 gólt lőtt a Barcelona színeiben az előző szezonban. 3.45-szeresen térül meg, ha most is gólt lő.

Ne hagyd ki az angol labdarúgó-szuperkupa döntője előtt 13:15-től a Liverpool-Dortmund mérkőzést, melyet az Unibet TV élőben közvetít!