Európa-bajnokság: Tíz hasznos tipp a Wales-Belgium meccsre

10. Wales megnyert három találkozót is a legutóbbi négy meccséből a 2016-os Európa-bajnokságon. Wales továbbjut a negyeddöntőbe 3.60

9. Belgium történelmében mindössze csak másodszor fordulhat elő, hogy sorozatban négy meccset nyer egy nagy tornán. Ez legutóbb a 2014-es világbajnokságon fordult elő. Belgium jut tovább 1.32

8. Wales a legutóbbi kilenc meccsén nagy tornán a legutóbbi négy meccsén győzni tudott. Emellett három döntetlen és két vereség a mérlegük. Wales 90 perc alatt nyer 5.70

7. Belgium a legutóbbi 12 Wales elleni összecsapásból ötöt megnyert, de született három döntetlen és négy döntetlen. Belgium nyer a rendes játékidőben 1.77

6. A két nemzet azonos selejtezőcsoportban szerepelt a 2016-os Európa-bajnokság selejtezőjében. Brüsszelben 0-0 volt a végeredmény, előtte Wales 1-0-ra nyert Cardiffban. Végeredmény: 0-0 6.75

5. Ha Wales nem kap ki Belgium ellen, akkor az sorozatban a negyedik alkalom lesz, amikor megússzák a vereséget a belgák ellen. Dupla esély – Wales Nyer vagy Döntetlen 2.15

4. Belgium a nyolcaddöntőben 4-0-ra győzte le Magyarországot. Ez volt az ország legnagyobb arányú sikere nemzetközi tornán. Belgium 4-0-ra nyer 25.00

3. Gareht Bale szerezte az egyetlen gólt a két együttes legutóbbi meccsén. A walesi játékos három góllal a góllövőlista élén áll. Bale lövi az első gólt 7.00

2. Kevin De Bruyne az elmúlt 12 válogatott meccsen 13 gólban vállalt valamilyen szerepet. Ezeken öt gólt lőtt és adott nyolc gólpasszt. De Bruyne gólt lő 3.45

1. Nem csak De Bruyne vette ki a részét a gólokból aktívan, Eden Hazard a legutóbbi nyolc meccsen ötször is betalált, de adott három gólpasszt is. Hazard legalább két gólt lő 17.00