10 hasznos statisztika a Japán-Görögország meccsre

10. A két nemzet korábban egyszer találkozotta, akkor Japán 1-0 arányban legyőzte Görögországot a 2005-ös Konföderációs-kupán. Elképzelhető, hogy ez az eredmény megismétlődik 8.00.

9. Japán 2-1-re kikapott Elefántcsontparttól, mely eredmény véget vetett ötmeccses győzelmi szériájuknak. Vajon most is vereséget szenvednek, csak ezúttal a görögöktől 3.30?

8. Mindkét csapat szerzett gólt a legutóbbi hét meccséből hat alkalommal. Ma is benne van a pakliban, hogy mindketten megzörgetik az ellenfél hálóját 1.65.

7. Görögország annak ellenére kikapott Kolumbiától 3-0 arányban, hogy 12 alkalommal lőttek kapura. Könnyen lehet, hogy a japán csapatnak betalálnak 1.42.

6. A görögök pusztán a második vereségüket szenvedték el a legutóbbi 13 meccsükön, a Vb előtt leutóbbi Bosznia-Hercegovina verte meg őket még 2013 márciusában. Emiatt érdemes lehet a Dupla Esély fogadást elővenni, méghozzá Görögország/Döntetlen kombinációban 1.67.

5. Japán 13 gólt szerzett eddigi 21 világbajnoki meccsén, ami 0.6-es átlag. Elképzelhető, hogy ma borítják a statisztikát és mindkét félidőben betalálnak 3.55.

4. Keisuke Honda lőtte az első gólt Elefántcsontpart ellen, ami Honda harmadik Vb-talála volt. Ha ismét ő nyitja meg a gólok sorát, az szép nyereményt jelenthet 8.50.

3. A görögök nem lőttek gólt a legutóbbi öt meccsükből négyen, esélyes, hogy ez ma sem jön össze 2.65.

2. A görögök egyetlen világbajnokságon szerzett győzelme egy 2-1 volt Nigéria ellen 2010-ben. Az oddsz 12.00, ha ma ugyanilyen eredménnyel győzik le Japánt.

1. Georgios Samaras mind a három csoportmeccsen pályára lépett 2010-ben, de nem szerzett gólt. A görög csatár eddig nyolc alkalommal volt eredményes a válogatott színeiben 4.90.