Tíz hasznos statisztika a Liverpool-Villarreal EL meccshez

10. A Villarreal 1-0-ra verte múlt héten a Liverpoolt. Ez már csak azért is rossz hír az angolok számára mert a "Sárga Tengeralattjáró" mind a 14 alkalommal továbbjutott, amikor előnyt szerzett egy európai kupa oda-visszavágós rendszerében. A Villarreal továbbjutása elég valószínű 1.58.

9. A Liverpool hazai mérlege spanyol csapatokkal szemben 5-6-5. Nincs túl magas szorzó az 1X-re 1.19.

8. A Liverpool zsinórban két tétmeccset elveszített és most jöhet a harmadik vereség. Ugyanakkor ilyesmire 2014 novembere óta nem volt példa és az oddsok sem a Villarreal győzelme mellett szólnak 5.00.

7. A vörösök hazai pályán veretlenek maradt az elmúlt 10 tétmeccsükön. Benne van a pakliban a Liverpool továbbjutása 2.40.

6. A Villarreal legutóbbi három mérkőzésén nem kapott gólt és 13 EL meccsen is csak összesen tíz alkalommal kapitulált a védelmük. A Liverpoolnak viszont legalább két gólt szereznie 2.02.

5. A Villarreal győztes gólját a csapatnál kölcsönben szereplő játékos, Adrian szerezte. A hétvégi bajnokin is eredményes volt, április óta az volt a negyedik találata. Igencsak jól járunk, ha ő lövi az első gólt csütörtök este az Anfielden 10.50.

Adrian kései találata döntött az odavágón:

4. Cedric Bakambu kilenc gólnál jár az Európa Ligában. Ha szerez még egyet, akkor beéri a tíz gólos Aritz Adurizt (Bilbao) 3.95.

3. Christian Benteke december óta csak egy gólt lőtt, azt mondjuk pont most vasárnap szerezte (Swansea-Liverpool 3-1). A belga válogatott játékos eddig mindössze egy gólt rúgott az Európa Ligában, épp itt az ideje egy újabb találatnak 2.75.

2. A Villarreal idegenben átlagosan csak tízszer lőtt kapura mérkőzésenként ebben az Európa Liga szezonban, míg a Liverpool esetében 20,5 ez a mutató hazai pályán. Nem nehéz kitalálni, hogy kinél lesz a legtöbb kapura tartó lövés 1.30.

1. A Liverpool 15 Európa Ligában szerzett góljából csak három született az első fél órában. Könnyen előfordulhat, hogy egy góltalan első 30 percet látunk majd 1.79.