A BL-ből kiesett csapatok már várnak rájuk

VfB Stuttgart 1.25, döntetlen 5.35, Rijeka 11.00
A stuttgarti vezetőség úgy tűnik megelégelte a csapat katasztrofális szereplését és hétfőn elküldte a 2010 óta edzősködő Bruno Labbadiát. Helyette már a svábok egykori játékosa, Thomas Schneider irányítja a csapatot. Kérdés, hogy ez a pár nap mire volt elég, de az kétségtelen, hogy egy új edző érkezése az esetek túlnyomó részében felrázza az adott csapatot. Noha az odavágón 2-1-re kikaptak Rijekában, az idegenben lőtt góljuk miatt simán továbbjuthatnak még. Mondjuk ehhez mindenképp győzniük kéne, ez utoljára egy augusztus eleji német kupameccsen jött nekik össze.

Biztos nem adja majd könnyen magát a Rijeka, a hétvégén sikerült megőrizniük amúgy is hosszú ideje tartó veretlenségüket, úgyhogy egész jó kis csapatnak tűnik a horvát bajnokság harmadik helyezettje. Viszont nincs meg a kellő nemzetközi rutinjuk és ez okozhat még kellemetlen perceket Stuttgartban.

Tipp: Mindkét csapat gólt szerez @ 2.16

Slovan Liberec 3.50, döntetlen 3.55, Udinese 1.55
Nem kis meglepetésre az előző körben a Slovan Liberec 3-1-re nyert Udinében és így minden esélyük megvan a csoportkörbe kerüléshez. Hat forduló után a harmadik helyen állnak a cseh bajnokságban, legutóbbi öt tétmeccsüket (ebben két EL mérkőzés is benne van) úgy nyerték meg, hogy összesen két gólt kaptak. Hazai pályán február óta nem találtak legyőzőre.

A hétvégén is kikapott az Udinese, a Serie A első fordulójában a Lazio vendégeként (2-1). Tavaly bejutottak a csoportkörbe, de idén ez elég neccesnek tűnik. Legalább három gólt kéne lőniük, és egyet sem kapniuk, hogy ez összejöjjön. Az előző selejtezőkörben összejött nekik a három idegenbeli találat, de akkor jóval gyengébb volt az ellenfelük.

Tipp: Félidőben döntetlen @ 2.25

Tottenham 1.18, döntetlen 6.40, Dinamo Tbilisi 13.50
Hengerelt múlt héten a Tottenham, 5-0-ra nyertek Grúziában. Ez vitathatatlanul kényelmes előny, már csak azért is, mert április óta nem kaptak ki tétmeccsen, hazai pályán a londoniak. A hétvégi bajnokin pályaválasztóként a Swensea-t verték 1-0-ra.

A Dinamótól már az is szép, hogy eljutottak idáig, a nagy arányú hazai vereség után valószínűleg már ők is tudják nagyon jól, hogy itt a vége.

Tipp: Gólok száma több mint 3.5 @ 2.00

Real Betis 1.30, döntetlen 4.75, Jablonec 10.00
Idegenben győzött 2-1-re a Betis múlt hét csütörtökön. Bár ez nem tűnik nagy előnynek, de az idegenben rúgott két gól mégiscsak valami. A bajnokságban két forduló után nulla pontjuk van, előbb a Reáltól kaptak ki 2-1-re, majd hétvégén a Celta Vigo házigazdájaként szenvedtek ugyanilyen arányú vereséget. Szerencséjükre a cseh Jablonec már korántsem olyan erős ellenfél, mint a Real vagy a Celta.

A cseh bajnokság ötödik helyezettje egészen jól muzsikál hazája bajnokságában, az más kérdés, hogy az Európa Liga már hosszú évek óta nagy falat nekik. Azért nem kell őket lebecsülni, a Lokit kiejtő Strömsgodset-et például kettős győzelemmel búcsúztatták az EL-től. Ennek ellenére borzasztó nagy meglepetés lenne, ha most Sevillában nyerni tudnának.

Tipp: Gólok száma kevesebb mint 2.5 @ 2.20

A kombináció eredő szorzója @ 21.38

Újra itt van az Unibet Open Élő fogadás bajnokság! Itt az esélyed, hogy megszerezd részedet a 20 000€-s nyereményalapból ! Biztosítsd be a helyedet a döntőben és nyerd meg az 7 500€-s első díjat! Fogadj a kedvenc sportjaidra élőben, és nyerj!