Déli-mix: Vasárnapi válogatás

Valencia1.22  döntetlen6.50  Eibar13.00
A Sevillával áll nagy harcban a Valencia és a tét nem kisebb, mint a BL selejtezőt érő negyedik hely. A Sevilla a Real Madriddal játszik majd ebben a fordulóban, így a Valencia még akár lépéselőnybe is kerülhet.

A hétközi fordulóban egyébként a Rayo Vallecano otthonában ikszelt a Valencia (1-1), hazai pályán viszont sokkal jobban megy nekik. Tavasszal egy Villareal elleni 0-0 kivételével az összes bajnoki meccsüket megnyerték a Mestallában.

A kiesés elől menekülő Eibar zsinórban négy bajnokit veszített el, szerdán pont az előbb emlegetett Sevilla vitte el tőlük a három pontot. Idegenben nem érte túl sok sikerélmény őket ebben az évben: egy győzelmet és két döntetlent leszámítva az összes idegenbeli mérkőzésüket elveszítették, a legutóbbi két alkalommal pedig még csak gólt sem rúgtak.

Tipp: Hazai csapat nyer úgy, hogy nem kap gólt @ 1.70

Malaga1.63  döntetlen3.75  Elche5.80
A Malaga aktuális teljesítménye egyáltalán nincs összhangban azzal a ténnyel, hogy a csapat az előkelő hetedik helyről várta ezt az aktuális fordulót.

A hazai csapat utoljára március 15-én nyert meccset, azóta hét forduló alatt háromszor ikszelt és négyszer kikapott. Mindezt ráadásul igen következetesen: egy vereséget rendre iksz követett. Tekintettel arra, hogy a hétközi fordulóban 1-0-ra kikaptak a Celta Vigo vendégeként, most törvényszerűen egy iksznek kell következnie.

Az Elche szorgalmasan gyűjtögeti a pontokat szerdán 4-0-ra verték a Deportivo La Corunát. A legutóbbi négy fordulóban kilenc pontot gyűjtöttek a megszerezhető tizenkettőből, simán előfordulhat, hogy legalább egy ponttal távoznak Malagából.

Tipp: X2 @ 2.28

Napoli1.50  döntetlen4.25  Milan6.75
Gólzáporos meccsen, 4-2-re kapott ki a Napoli csütörtökön, az Empoli vendégeként. Így már szinte teljesen elszálltak a reményeik arra, hogy fellépjenek a harmadik helyre, az Európa Ligát érő negyedik helyük viszont nincs olyan nagy veszélyben.

Ezt a vereséget megelőzően három meccset nyert meg zsinórban a Napoli, kettőn ráadásul gólt sem kapott. Hazai pályán hagyományosan jól szerepel a nápolyi gárda, ebben az évben csak a Juventus tudott náluk nyerni.

A Milan viszont öt évvel ezelőtt tudott nyerni utoljára Nápolyban és mostani formájukat elnézve nem most fognak újra három ponttal távozni. Zsinórban két bajnoki meccset is elveszítettek, és ha hinni lehet a sajtóban megjelent híreknek, akkor igencsak megromlott a viszony Inzaghi és a játékosok között.

Tipp: Félidő/Teljes Idő – Döntetlen/Hazai @ 4.40

Eredő odds: 17.05