BL-szerda: Tíz hasznos statisztika a Club Brugge–Manchester United meccshez

10. A Manchester United 3-1-re nyert a Club Brugge elleni odavágón. Ebben a szezonban mindhárom tétmeccsét megnyerte a MU és most is ők az esélyesek 1.85.

9. Ugyanakkor a United elveszítette legutóbbi két, idegenbeli meccsét a Bajnokok Ligájában. Mindkét mérkőzést két gólos különbséggel bukták el még a 2013/14-es szezonban (Olimpiakosz 2-0; Bayern München 3-1). Nagyot kaszálhatunk, ha a Brugge 2-0-ra nyer majd szerdán 24.00.

8. A Brugge egészen jól szerepel hazai pályán az angol csapatokkal szemben: hat győzelem, két iksz és mindössze egy vereség a mérlegük. Egyedül a Birmingham tudta őket megverni otthon, még a 2011/12-es Európa Liga szezonban (1-2). Szép odds van a Brugge továbbjutására 16.00.

7. Memphis Depay duplázott múlt héten, a Brugge elleni hazain  — első góljai voltak ezek új klubjában. A holland válogatott játékos újabb duplájával elég jól járnánk 12.00.

6. A Brugge ugyan megnyerte legutóbbi három hazai meccsét, de összesített mérlegük nem túl rózsás ebben a szezonban (3-1-5). Lehet, hogy már az első félidőben eldől a meccs? 3.05 (Félidő/Teljes idő - Vendég/Vendég)

Manchester United v Club Brugge - UEFA Champions League: Qualifying Round Play Off First Leg : News Photo

5. A Brugge csatára, Tuur Dierckx öt meccs alatt két gólig jutott. A húsz éves belga játékos nem volt eredményes az Európa Liga előző szezonjában, de ettől még betalálhat szerda este 5.25.

4. Wayne Rooney még nem rúgott gólt ebben a szezonban, majd akkor pont most? 2.55

3. Louis van Gaal csapata 10 szögletet rúghatott az odavágón. Rooney esetleges fejesgólja elég sokat hozna a konyhára 12.00.

2. Fellaini lőtte a United harmadik gólját a múlt héten  — ez volt a hatodik találata 2015-ben. A Standard Liege egykori középpályása akár az első gólt is lőheti szerdán 10.00.

1. A United 20 alkalommal lőtt kapura a Newcastle elleni bajnokin, szombaton  — ebből mindössze hét találta el ténylegesen a kaput. Egy újabb 0-0-s döntetlen is az angol csapat továbbjutását jelentené 10.00.