10 hasznos statisztika a Nigéria-Argentína meccsre

10. Argentína és Nigéria három alkalommal is megmérkőzött már előző világbajnokságokon. Mindhárom meccset a dél-amerikai csapat nyerte egy góllal. Egy 2-1-es Argentín győzelem most 7.50-szeres pénzt ér.

9. A két csapat legutóbbi meccsét 2011 szeptemberében rendezték, ott Gonzalo Higuain nyitotta a gólok sorát és 3-1-re nyer Argentína. Ez volt a negyedik győzelmünk Nigéria ellen, most kicsit több, mint másfélszeres pénzt ér Argentína újabb győzelme 1.52.

8. Nigéria csupán egyszer győzőtt Argentína ellen (4-1), ez 2011 júniusában történt. Ezt megelőzően csupán egy gólt tudtak lőni dél-amerikai csapatnak, ezért nem is olyan meglepő a 14.00-szeres szorzó arra, hogy góljaik 2.5 felett lesznek.

7. Lionel Messi eddig mindkét csoportmeccsen gólt szerzett ezen a vb-n. Ha most a Barca sztárja lövi az első gólt, azzal mi is jól járunk 3.60.

6. Nigéria 1-0-ra legyőzte Boszniát Peter Odemwingie találatával és így életben maradtak a továbbjutási esélyeik. Egy döntetlen is elég ahhoz, hogy a legjobb 16 közé jussanak, egy esetleges iksz elég jól is fizet 3.80.

5. Egyébként ez az 1-0-s győzelem egy ötmeccses nyeretlenségi szériát szakított meg, melynek során Nigéria csak három gólt tudott szerezni összesen. Egy újabb 1-0-s siker 19.00-es szorzón pörög.

4. Odemwingie 11 gólt lőtt 62 válogatott meccsen, egy újabb találat tőle 5.60-szeres pénzt ér.

3. Argentína csupán tizenégyszer találta el a kaput ezen a vb-n, nem csoda, hogy elég masszív szorzón van, hogy majd most 2.5 felett lesz góljaik száma 2.90.

2. Lionel Messi lövéseinek 44.4 százaléka talált kaput. Ha a nyolcvannyolcszors válogatott támadó utolsóként talál be, az ötszörösen térülne meg 5.00.

1. Nigéria és Argentína meccsein eddig minden harmadik percben volt egy kapuralövés. Egy 3-3-as végeredmény több mint ötveneszeres szorzón van 51.00.